Toetajad

MTÜ Lahemaa Ökoturism sai turismiettevõtete ärimudelite rakendamise toetamise väikeprojektidest toetuse

Projektist teavitamine

MTÜ Lahemaa Ökoturism sai turismiettevõtete ärimudelite rakendamise toetamise väikeprojektidest toetuse.

Toetuse eesmärgiks on taastada ettevõtte tulu. Selle saavutamiseks tuleb välja töötada 5 uut väikesele grupile suunatud loodusretke ja 2 kontaktivaba seiklusmängu peredele ning seeläbi taastada taotleja tulu. Projekti kogumaksumus on 8 717,00 eurot, millest toetus on maksimaalselt 6 973,60 eurot.

Projekti tulemusena saavad inimesed tulla loodusretkele ka ühekaupa ühiskondliku transpordiga, mis võimaldab loodusretki läbi viia ka väikestele seltskondadele neile sobiva hinnaga ning MTÜl teenida nende retkede läbiviimisega. Samuti pakkuda võimalust mängida seiklusmängu isiklikku nutiseadet kasutades väikeste gruppidena või ainult perekonnaga kontaktivabalt. Projekti tulemusena on OÜ Pakane jätkusuutlik ja on kiirelt naasnud pärast eriolukorra lõppemist turule. Tegemist on struktuuritoetusega ja toetus on saadud EASi kaudu.

Kevadel saime KIK kaudu kriisitoetust 8000 eurot.

Perioodi jooksul on ette valmistatud, uuendatud ja täiendatud keskkonnahariduslikke programme, on koostatud, välja trükitud ja lamineeritud uusi töölehti, täiendatud töövahendeid : kompasse, binokleid, kirjutusaluseid ja pastapliiatseid katki läinute asendamiseks. On palgatud lisatööjõudu kevadel tegemata jäänud programmide läbiviimiseks.

Kuna seni kasutusel olnud kaardid on lastele raskesti arusaadavad, oleme tellinud programmi läbiviimiskohas vajalike punktide kaardistamise ja spetsiaalsete kaartide koostamise.