Aardejaht

Aardejaht on lõbus seikluslikku laadi maastikumäng, mille käigus õpitakse kasutama kaarti ja kompassi. Aardejaht on ka hea võimalus Käsmut avastada, kuna marsruudi läbimisel käiakse kõik olulisemad vaatamisväärsused läbi.

Aardejaht

Aardejaht on lõbus seikluslikku laadi maastikumäng. Aardejahi käigus õpitakse kaarti kasutama ja saadakse teada, kuidas kasutada maastikul liikumisel kompassi. Põnevust lisab mängu võistluslik laad. Aardejaht on võistkondlik mäng, mis arendab tähelepanuvõimet ja meeskonnatöö oskusi. Alati on võitnud kõige parema meeskonnatööga tiim. Aardejaht on ka hea võimalus Käsmut avastada, kuna marsruudi läbimisel käiakse kõik olulisemad vaatamisväärsused läbi.

Vastavalt grupi soovile on võimalik valida marsruudi pikkust:

1. Lühike rada (5 km) – kestvusega 2,5 kuni 3 tundi.

Kuna seltskonnad on väga erineva ettevalmistusega, läheneme ka individuaalselt, arvestades kõigi eelnevaid kogemusi ja võimeid.

Nii saabki valida kolme raskusastme vahel:

Algajate tase  on mõeldud inimestele, kes vajavad pidevalt juhendaja abi, et orienteeruda kaardi ja kompassiga looduses.
Hind ühele  kokkuleppel

Tavatase – on mõeldud inimestele, kellele piisab lühikesest eelkursusest iseseisvalt kaardi ja kompassiga looduses orienteerumiseks.
Hind ühele (õpilasgrupid) = 12 €
Hind ühele (täiskasvanud) = 15 €

Hind sisaldab:

  1. Instruktsiooni
  2. Kaarti ja kompassi
  3. Aaret
  4. Vajadusel lisa abi

Lisatasu eest on võimalus külastada Käsmu Meremuuseumit.

NB! Standardgrupist (10 – 35 inimest) suurematele ja väiksematele gruppidele hind kokkuleppeline.

Broneeri kohe!

Teised seiklusmängud

2021-01-21T08:30:54+02:00

Metsamõistatus

Sobib peredele ja lastele vanuses alates 9 aastast. Mängijad jagatakse võistkondadeks ning neile õpetatakse metsas kaardi ja kompassiga orienteerumist.

2024-07-19T11:18:51+02:00

Aardejaht

Sobib peredele ja lastele vanuses alates 9 aastast. Mängijad jagatakse võistkondadeks ning neile õpetatakse metsas kaardi ja kompassiga orienteerumist.